Meeskond

Meie meeskond on väga lõbus, alati jagame me üksteistega mõtteid. Alati tuleme halbadest asjatest välja, jõuame ühele arvamusele (no tegelikult vahel ka mitte).


Meie meeskonda kuuluvad Kätlin, Annika,  Kerstin-Cheril, Anna-Lisete ja Ketlyn.
Meid juhendab arvutiõpetaja Mari Tõnisson

1 kommentaar:

  1. Maakondliku vooru žürii tagasiside:

    Tuleb nõustuda, et Teie koolikell sarnaneb tuletõrjesignaaliga mõnes teises koolis. Teie poolt pakutud ajas ja ruumis muutuv koolikellahelin on natuke raskesti ettekujutatav. Samas kindlasti on õpilastele väga sobilik koolikella kokkupanemine. Sel juhul oleks ilmselt kellahelin seotud antud hetkel populaarsete muusikapaladega. Idee on tore, reaalne teostumine kõlab natuke "paljukõlaliselt". Ehk oleks mingi vahepealne variant, et õpilased miksivad kokku kellahelina ja see enam kui kord aastas ei muutu? Samas, kas olete ikka kindlad, et aastal 2050 on igaühel oma isiklik ja individuaalne uhke telefon/arvuti/tablet või ükskõik kuidas me seda vidinat nimetame kogu aeg kaasas? Äkki 2050. aastal on õpilastel just hoopis ühise koolikella huvi. Helin peaks muidugi olev kaasahaarav ja miks mitte ka helina järgi tulevast tundi ära tunda? Fantaasia on hea, kuid kas näete siin ka mingisugust tehnilist lahendust, st koolis tuleb kell ühe signaali kaudu ja kui kõigil on erinev keel, siis kuidas ühtlustada seda, et igas ruumis on sama aeg.


    Soovitame ...
    *. tuua välja selle miksimise teema eripära.
    *. kuulamas käia kellahelinaid ka teistes koolides.
    *. lisada blogisse iga õpilase roll - kes peab blogi, kes teeb muusikat jne? Osaliselt saab seda lugeda, kuid tuua need eraldi välja.
    *. tuua välja ka täpne ajakava.
    *. lisada need allikmaterjalid, mida kasutasite.
    *. välja tuua need uued teadmised, mida olete saanud.
    *. kirjeldada neid probleeme, mis on ette tulnud ja kuidas olete need lahendanud.
    *. nõu pidada muusikaõpetajaga ja teha endale selgeks helinate "emotsionaalne" eripära.
    *. loodud helinaid testida õpilaste ja õpetajate peal.
    *. analüüsida, millises žanrites muusika sobib koolihelinateks.

    Idee on huvitav, see tuleks blogis paremini lahti kirjutada. Kindlasti iga oma helina juurde kirjutama, miks just see helin ja milliseid tundeid see tekitab.

    Edu!

    VastaKustuta